Ženy se v šestém kole postaví nováčkovi z Bulldogs Brno

čtvrtek 10.10.2019 | Týna Zíková |  

Extraliga žen má za sebou již pět kol. Na šesté utkání nejvyšší ženské soutěže vyrazí elitní ženský celek FBC ČPP Ostrava do Brna, kde se utká s nováčkem extraligy Bulldogs Brno.

Ženy se v šestém kole postaví nováčkovi z Bulldogs Brno

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v letošní sezóně velmi daří. Po pěti kolech se se čtrnácti body nachází na třetí příčce tabulky nejvyšší ženské soutěže. 

Ostravský celek nejdříve v domácím utkání po přestřelce zvítězil nad Židenicemi poměrem 8:7. Z výjezdního utkání v Olomouci si následně přivezl další tři body po výhře 10:1. Ve druhém domácím utkání ženy nadělily dalších deset branek a Jičín tak porazily poměrem 10:4. Proti zatím nejtěžším soupeřkám z Ivanti Tigers ženy také bodovaly, když pražský celek přestřílely poměrem 8:3.V posledním utkání však přišlo mírné zaváhání, když Pantherky dokázaly protáhnout utkání až do prodloužení. V něm byly nakonec úspěšnější ostravské ženy, které tak nakonec zvítězily poměrem 5:4.

Statistiku týmu vede i po pátém utkání Michaela Mlejnková, která má na svém kontě devatenáct kanadských bodů. S patnácti body se na druhé příčce drží Denisa Kotzurová a deset bodů má na svém kontě sesterské duo Kristína a Paulína Hudákovy.

Bulldogs Brno
Nováčkovi z Brna se zatím příliš nedaří. Z pěti odehraných utkání vyhrály Bulldočky jediný zápas. Se třemi body se tak drží na předposlední příčce tabulky Extraligy žen.

Bulldočky mají na svém kontě vysoké prohry. V prvním kole padly úřadujícím mistryním z 1. SC TEMPISH Vítkovice poměrem 1:11. Následně padly i s pražskými Bohemians 4:6. Další utkání sehrály proti Tatranu, kterému podlehly 6:15. Více než desítku dostaly Bulldočky i od Chodova a to poměrem 2:13. V posledním utkání si však brněnský celek připsal vítězství za tři body nad Libercem 8:4.

Týmovou statistiku vede s dvanácti body Pavlína Bačová. Čtyři body mají na svém kontě Linda Hyksová a Nikola Domonkosová

Bulldogs Brno vs. FBC ČPP Ostrava | 12.10.2019 | 19:00 | SH SportPoint Brno

 

Související zápas

6.kolo

sobota 12.10.

11:6

 


Bulldogs Brno

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři