Ženy se v ostravském derby postaví úřadujícím mistryním

pondělí 11.11.2019 | Týna Zíková |  

Minulý víkend se ženy v důležitém utkání střetly s Chodovem. V sobotu se utkaly s posledním Libercem. Tentokrát je čeká možná nejtěžší souboj v lize. V rámci 10. kola Extraligy žen se kádr FBC ČPP Ostrava utká v televizním utkání s úřadujícími mistryněmi z 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Ženy se v ostravském derby postaví úřadujícím mistryním

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Z deseti utkání dokázaly vybojovat hned devět vítězství a padly svým soupeřkám až v osmém kole, ve kterém nestačily na své loňské soupeřky ze semifinále play-off. Ženy se tak se šestadvaceti body drží na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede se dvaatřiceti kanadskými body Michaela Mlejnková. Jednatřicet bodů má na svém kontě Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá s body čtyřiadvaceti Paulína Hudáková

1. SC TEMPISH Vítkovice
Vítkovice jsou v této sezóně zatím stoprocentní! Ve všech deseti utkáních totiž dokázaly vybojovat vítězství v základní hrací době a ve třech zápasech dokonce neobdržely žádnou branku. Se třiceti body se tak drží na čele tabulky.

Týmovou statistiku vede se třiadvaceti body Barbora Husková. Dvacet bodů má na svém kontě Eliška Planková a trojici neproduktivnějších hráček týmu uzavírá s osmnácti body Denisa Ferenčíková.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Vítkovice - Ostrava 6:2
Ostrava - Vítkovice 4:5

FBC ČPP Ostrava vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice | 11.11.2019 | 17:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

11.kolo

pondělí 11.11.

 

4:3

 


FBC Ostrava

Vítkovice


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Mediální partneři

Partneři

Partneři Livesport Superligy