Muži v rámci čtrnáctého kola vyráží do Otrokovic

neděle 1.12.2019 | Týna Zíková |  

Minulý víkend muži odehráli těžké domácí dvoukolo, ze kterého si odnesli tři body. Nyní v neděli 1.12.2019 v rámci 14. kola Superligy vyrazí FBC ČPP Ostrava na půdu Panthers Otrokovice, kde ještě v minulé sezóně oblékal dres Marek Zapletal a Tomáš Sovják. Utkání vypukne v 18:00.

Muži v rámci čtrnáctého kola vyráží do Otrokovic

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se úvod sezóny nevydařil, zvítězit se jim podařilo až v 6. kole proti nováčkovi z Brna. Následně se jim podařilo zvítězit i nad druhým nováčkem a připsali si výhru i nad Bohemians a Pardubicemi. V posledním utkání se jim však proti Liberci nedařilo. Se čtrnácti body se tak po třinácti odehraných utkání stále nachází na desáté příčce tabulky.

Statistiku týmu vede s třiadvaceti kanadskými body Michal Sládek. Šestnáct bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější trojici uzavírá s body patnácti kapitán Jan Daniš.

Hu-Fa Panthers Otrokovice
Otrokovicím se v této sezóně daří celkem dobře. Na kontě má celkem sedm výher, včetně výhry nad úřadujícími mistry z Vítkovic, které udolaly po nájezdech. S osmnácti body se tak drží sedmé příčce tabulky nejvyšší mužské soutěže.

Statistiku týmu vede s jednadvaceti kanadskými body Lukáš Pešat. Patnáct bodů má na svém kontě Petr Kittel a třináct bodů čítají Ladislav Gál a Filip Hrabal.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Otrokovice 7:4
Otrokovice - Ostrava 5:3

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. FBC ČPP Ostrava | 1.12.2019 | 18:00 | Městská hala Otrokovice

 

Související zápas

14.kolo

neděle 1.12.

 

8:3

 


Otrokovice

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Mediální partneři

Partneři

Partneři Livesport Superligy