Nový rok zahájí ženy utkáním proti Tigers

středa 1.1.2020 | Týna Zíková |  

Po sváteční pauze se znovu rozjíždí Extraliga žen! Tentokrát v novém roce 2020 ženy přivítají na své palubovce soupeřky z Ivanti Tigers Jižní Město. Tyto dva celky se v této sezóně potkaly hned dvakrát. Poprvé se utkaly ve čtvrtém kole nejvyšší soutěže, kdy ostravský celek zvítězil pohodovým poměrem 8:3. Následně se střetly v semifinále Poháru ČF, kde byl už však úspěšnější pražský tým, který zvítězil skórem 10:5.

Nový rok zahájí ženy utkáním proti Tigers

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Ze čtrnácti utkání dokázaly vybojovat hned deset vítězství v základní hrací době a dvě výhry si připsaly v prodloužení proti Panthers Praha a v ostravském derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na kontě mají pouze dvě porážky, a to proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV a K1 Florbal Židenice. Ženy se tak s čtyřiatřiceti body nachází na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede s pětačtyřiceti kanadskými body Michaela Mlejnková. O dva body za ní se drží Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá s dvaatřiceti body Paulína Hudáková.

Ivanti Tigers Jižní Město
Pražský celek má na svém kontě po čtrnácti odehraných kolech osm výher v základní hrací době a jednu výhru v prodloužení. S šestadvaceti body se tak drží na čtvrtém místě tabulky a na záda mu dýchá se čtyřiadvaceti body FbŠ Bohemians.

Statistiku týmu vedou s pětadvaceti kanadskými body Eliška Chudá s Eliškou Trojánkovou. Čtyři body na ně ztrácí Kateřina Kovaříková, která tak uzavírá nejproduktivnější trojici.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Tigers 6:5
Tigers - Ostrava 2:6

FBC ČPP Ostrava vs. Ivanti Tigers Jižní Město | 5.1.2020 | 15:00 | ČPP Aréna 

 

Související zápas

15.kolo

neděle 5.1.

 

9:6


FBC Ostrava

Ivanti Tigers


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři