Muži v prvním utkání nového roku přivítají Black Angels

pátek 3.1.2020 | Týna Zíková |  

Po sváteční pauze se opět rozebíhá mužská Superliga florbalu. V prvním utkání roku 2020 přivítá mužský tým FBC ČPP Ostrava na své palubovce nováčka soutěže Black Angels. Tyto dva celky se potkaly již v 7. kole, které ovládl ostravský tým a zvítězil poměrem 7:4. Dokáží muži tento výkon dnes zopakovat?

Muži v prvním utkání nového roku přivítají Black Angels

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v letošní sezóně vůbec nedaří. První vítězství se mužům podařilo vybojovat až v 6. kole proti Hattricku Brno. Další výhry si pak muži připsali i proti Black Angels, Bohemians, Sokolům a Vinohradům. Muži mají na svém kontě celkem 14 proher, a tak se se sedmnácti body drží na předposlední tedy 13. příčce tabulky nejvyšší mužské soutěže.

Statistiku týmu vede se třiatřiceti kanadskými body Michal Sládek. Šestadvacet bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější trojici uzavírá s body šestnácti Dominik Eichner.

Black Angels 
Nováček letošní sezóny je na tom o trošku lépe než domácí celek, a dokonce má na svém kontě cenné výhry proti Vítovicím a Chodovu. S devatenácti body se tak po devatenácti odehraných kolech nachází na 11. příčce tabulky Superligy. 

Týmovou statistiku vede s pětačtyřiceti kanadskými body Jakub Boček. Jeden bod na něj ztrácí Jakub Renčín a nejproduktivnější čtveřici uzavírají s dvaceti body Jakub Hromada a Jan Hněvkovský. 

FBC ČPP Ostrava vs. BLACK ANGELS | 4.1.2020 | 17:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

20.kolo

sobota 4.1.

 

11:6


FBC Ostrava

BLACK ANGELS


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři