Panu Kotilainen posílí FBC

úterý 14.1.2020 | Redakce |  

Ve zbytku sezóny posílí FBC Ostrava člen slavné dynastie Kotilainenů, který k nám přichází z finského Happee.

Panu Kotilainen posílí FBC

 
 
 

Těsně před uzávěrkou přestupů se FBC Ostrava povedlo obrovské posílení kádru. Pro zbytek sezóny nás posílí Panu Kotilainen, člen slavné florbalové rodiny z Jyväskylä. "Cítili jsme, že kabina potřebuje v závěru sezóny velkou vzpruhu. A protože se nám v tomto ohledu v loňské sezóně vyplatilo angažmá Aleše Zálesného, který výrazně změnil klima v týmu, rozhodli jsme se oslovit Panu Kotilainena," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Lubomír Šimon. "Máme obrovské štěstí, že byl Panu k dispozici a jsem pyšný, že k jeho příchodu přispělo i naše sportovní zázemí, které jsme v posledních letech vybudovali."

"Angažmá Panu vnímáme i jako velkou odměnu pro naše fanoušky a pro naši mládež, na jejichž trénincích se určitě objeví." dodává Šimon. "Jednání proběhla opravdu bleskově, takže je vše ještě hodně čerstvé, ale všichni se hrozně těšíme, že se takové jméno objeví na naší hale a našim nejmenším hráčům a hráčkám přibude vzor, jakých v ČR moc není."

"Pro klub jde o jeden z nejvýznamnějších kroků za poslední roky. Ačkoliv je Panu ještě ve Finsku, rádi bychom ho již začali představovat našim fanouškům a hráčům. Na první otázky nám odpověděl dnes ráno, další informace můžete průběžně očekávat na sociálních sítích."


Ahoj Panu, jak vznikl tvůj přestup do FBC?

Stalo se to velmi rychle. Myslím, že to byl čtvrtek (9.1.), kdy mne klub kontaktoval. A podepsali jsme v pondělí.

S jakými cíli do Ostravy přicházíš?
Je to pro mne velká příležitost ukázat, že stále dokážu hrát na vysoké úrovni. Doufám, že pomohu týmu jakkoliv to bude možné. Jsem připraven dát týmu všechno, co ve mně je.

Kdy se na tebe fanoušci mohou poprvé těšit?
První utkání bych měl hrát 8.2. proti Chodovu. Věřím, že dorazí hodně fanoušků a pomůžou nám k výhře!


Díky Panu, těšíme se na tebe!

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři