Ženy se v šestnáctém kole utkají s Pantherkami

neděle 19.1.2020 | Týna Zíková |  

Po pauze se znovu rozjíždí Extraliga žen. Ženský kádr FBC ČPP Ostrava vyráží v neděli 19.1.2020 na utkání 16. kola k Praze, kde se střetnou s Panthers Praha. Pantherky v 5. kole ženy potrápily a dovedly utkání do prodloužení, které rozhodla Michaela Mlejnková a FBC tak zvítězilo poměrem 5:4.

Ženy se v šestnáctém kole utkají s Pantherkami

 
 
 

FBC ČPP Ostrava

Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Z patnácti utkání dokázaly vybojovat hned jedenáct vítězství v základní hrací době a dvě výhry si připsaly v prodloužení právě proti Panthers Praha a v ostravském derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na kontě mají pouze dvě porážky, a to proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV a K1 Florbal Židenice. Ženy se tak se sedmatřiceti body nachází na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede s osmačtyřiceti kanadskými body Michaela Mlejnková. O dva body za ní se drží Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá s šestatřiceti body Paulína Hudáková.

Panthers Praha
Pantherkám se příliš nedaří a drží se ve spodní části tabulky Extraligy. Na svém kontě mají pouze čtyři výhry. Se čtrnácti body se tak nachází na devátém místě nejvyšší ženské soutěže.

Týmovou statistiku vedou se sedmnácti body Veronika Zittová s Nikolou Staňkovou. Nejúspěšnější trojici doplňuje se čtrnácti kanadskými body Kristýna Lochmannová.

Vzájemná utkání loňské sezóny:
Ostrava - Panthers 12:4 (3:1, 5:2, 4:1)
Panthers - Ostrava 1:12 (0:2, 0:5, 1:5)

Panthers Praha vs. FBC ČPP Ostrava | 19.1.2020 | 15:00 | SH ZŠ Rudná

 

Související zápas

16.kolo

neděle 19.1.

9:23

 


Panthers Praha

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři