Ženy na domácí půdě přivítají Buldočky

sobota 25.1.2020 | Týna Zíková |  

Konec základní části se pomalu ale jistě blíží. Tento víkend čeká elitní ženský celek FBC ČPP Ostrava utkání 17. kola Extraligy proti nováčkovi Bulldogs Brno. Tyto dva celky se v této sezóně potkaly již v šestém kole soutěže. Ženy FBC byly celé utkání lepším týmem, a i přes mnoho chyb nakonec zvítězily poměrem 11:6.

Ženy na domácí půdě přivítají Buldočky

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Ze šestnácti utkání dokázaly vybojovat hned dvanáct vítězství v základní hrací době a dvě výhry si připsaly v prodloužení proti Panthers Praha a v ostravském derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na kontě mají pouze dvě porážky, a to proti Chodovu a Židenicím. Ženy se tak se čtyřiceti body drží na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede se šestapadesáti kanadskými body Michaela Mlejnková. O dva body za ní se drží Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá s dvaačtyřiceti body Paulína Hudáková.

Bulldogs Brno
Brněnský celek na tom v jeho první extraligové sezóně není úplně špatně. Na svém kontě má celkem šest vítězství, a tak se drží se sedmnácti body na osmém místě tabulky nejvyšší ženské soutěže. 
Statistiku týmu vede s dvaadvaceti kanadskými body Pavlína Bačová. O pět bodů za ní se drží Michaela Žáková a nejúspěšnější trojici uzavírá s body patnácti Aneta Koláčková.

FBC ČPP Ostrava vs. Bulldogs Brno | 25.1.2020 | 17:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

17.kolo

sobota 25.1.

 

7:3


FBC Ostrava

Bulldogs Brno


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři