Ženy se s Chodovem utkají o druhé místo

sobota 15.2.2020 | Týna Zíková |  

Základní část Extraligy žen se pomalu blíží ke svému konci. V rámci 20. kola nejvyšší soutěže vyrazí v neděli 16.2.2020 ženský kádr FBC ČPP Ostrava do Prahy, kde se v přímém souboji o druhé místo tabulky utká s FAT PIPE FLORBAL CHODOV.

Ženy se s Chodovem utkají o druhé místo

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Z devatenácti utkání dokázaly vybojovat hned patnáct vítězství v základní hrací době a dvě výhry si připsaly v prodloužení proti Panthers Praha a v ostravském derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na kontě mají pouze dvě porážky, a to právě proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV a K1 Florbal Židenice. Ženy se tak s devětačtyřiceti body stále drží na třetí příčce tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede s osmašedesáti body Michaela Mlejnková, která zároveň vede kanadské bodování celé nejvyšší soutěže. Se čtyřiašedesáti body se za ní drží Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá se padesáti body Paulína Hudáková.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Chodovu se letos daří skvěle! Z devatenácti kol prohrál pouze dvakrát a to proti úřadujícím mistryním z 1. SC TEMPISH Vítkovice. S jednapadesáti body se tak drží na druhé příčce extraligové tabulky.
Týmovou statistiku vede s třiašedesáti body Martina Řepková. Sedmačtyřicet bodů má na svém kontě Magdaléna Plášková a nejproduktivnější trojici uzavírá s body třiačtyřiceti Gabriela Žůrková.

První vzájemný souboj této sezóny jasně ovládly chodovské lvice poměrem 12:6 a ostravské FBC má Chodovu co vracet.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV vs. FBC ČPP Ostrava | 16.2.2020 | 14:00 | SH Jižní Město

 

Související zápas

20.kolo

neděle 16.2.

 

4:9

 


Chodov

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři