Ženy doma přivítají poslední celek tabulky

sobota 22.2.2020 | Týna Zíková |  

Základní část Extraligy žen se blíží do svého konce, zbývají poslední dvě utkání! V rámci 21. kola nejvyšší soutěže přivítá kádr FBC ČPP Ostrava na své palubovce poslední celek tabulky nejvyšší soutěže severočeský tým Crazy girls FBC Liberec. Tyto dva celky se v této sezóně potkaly již v desátém kole soutěže. Trenér Jakub Robenek s tímto utkáním nebyl vůbec spokojený, i když ženy nakonec porazily Liberec poměrem 8:3

Ženy doma přivítají poslední celek tabulky

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Ženám se v nové sezóně daří skvěle. Z dvaceti utkání dokázaly vybojovat hned šestnáct vítězství v základní hrací době a dvě výhry si připsaly v prodloužení proti Panthers Praha a v ostravském derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na kontě mají pouze dvě porážky, a to proti FAT PIPE FLORBAL CHODOV a K1 Florbal Židenice. V posledním utkání si připsaly velmi důležitou a cennou výhru proti Chodovu! Ženy se tak s dvaapadesáti body posunuly na druhé místo tabulky nejvyšší soutěže.

Týmovou statistiku vede s jednasedmdesáti body Michaela Mlejnková, která zároveň vede kanadské bodování celé nejvyšší soutěže. Se sedmašedesáti body se za ní drží Denisa Kotzurová a nejproduktivnější trojici uzavírá s dvaapadesáti body Paulína Hudáková.

Crazy girls FBC Liberec
Libereckým hráčkám se v letošní sezóně vůbec nedaří. Po konci minulé sezóny opustilo kádr několik důležitých hráček, bez kterých si Liberec neví rady. I přes to, že do několika zápasů opět naskočila Klára Leierová, bývalá kapitánka Crazyn, Liberec ani v jednom utkání nedokázal bodovat. S nulou se tak plácá na posledním místě tabulky a nevyhnou se mu boje play-down.

Statistiku týmu vede Pavla Bárková se třinácti kanadskými body, tři body na ni ztrácí nynější kapitánka Aneta Foffová a nejproduktivnější trojici uzavírá s body devíti právě Klára Leierová.

Utkání bude zajímavé pro Michaelu Mlejnkovou, která byla jednou z hráček, které z Crazyn zamířily do jiných týmů.

FBC ČPP Ostrava vs. Crazy girls FBC Liberec | 22.2.2020 | 17:00 | ČPP Aréna

 

Související zápas

21.kolo

sobota 22.2.

 

11:4

 


FBC Ostrava

CrazyGirls LIB


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři