Muži se ve výjezdním utkání postaví proti Tatranu

neděle 23.2.2020 | Týna Zíková |

V neděli 23.2.2020 vyrazí mužský kádr FBC ČPP Ostrava v rámci 25. kola Superligy Florbalu do Plzně, kde se ve výjezdním utkání postaví proti pražskému celku Tatran Střešovice. Tyto dva celky se v sezóně potkaly již v desátém kole. I přes to, že muži po první třetině vedli 1:0, Tatran dokázal ve druhé třetině otočit stav pěti góly a ve třetí třetině už ostravští muži nedokázali manko dotáhnout. FBC tak Tatranu padlo poměrem 4:7.

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v letošní sezóně vůbec nedaří. První vítězství se jim podařilo vybojovat až v 6. kole proti Hattricku Brno. V následujících kolech pak dokázali ubojovat pouze pět vítězství. V posledních dvou utkáních však muži uspěli proti Pardubicím a Otrokovicím. Mají tak na svém kontě celkem 16 proher a s šestadvaceti body se drží na 11. příčce tabulky nejvyšší mužské soutěže. Do konce základní části zbývají už pouhé dva zápasy a muži ztrácí na 8. příčku (play-off umístění) pouhé tři body.

Statistiku týmu vede s čtyřiačtyřiceti kanadskými body Michal Sládek. Třicet bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější trojici uzavírá s body šestadvaceti kapitán Jan Daniš.

Tatran Střešovice
Mladému Tatranu se v letošní sezóně daří lépe než FBC. Tatran má na svém kontě deset výher a čtrnáct proher. S jednatřiceti body se tak nachází sedmé příčce tabulky a play-off má téměř na dosah.
Statistiku týmu vede s jednatřiceti body Filip Langer s Milanem Melišem. Nejproduktivnější trojici pak uzavírá s osmadvaceti body Martin Šindelář.

Tatran Střešovice vs. FBC ČPP Ostrava | 23.2.2020 | 17:00 | MSH Lokomotiva Plzeň