V zápase o vše se muži utkají s Boleslaví

čtvrtek 27.2.2020 | Týna Zíková |  

Superligu florbalu čeká poslední kolo základní části. V zápase o vše se mužský celek FBC ČPP Ostrava utká s prvním celkem tabulky Technology Florbal MB. Tyto dva týmy se v letošní sezóně potkaly již v 11. kole na půdě Boleslavi. I přes to, že byl trenér Tomáš Svačinka spokojený s výkonem svého celku, Boleslav si vytvořila gólový náskok, který dokázala udržet a zvítězit poměrem 6:3.

V zápase o vše se muži utkají s Boleslaví

 
 
 

FBC ČPP Ostrava
Mužům se v letošní sezóně vůbec nedaří. První vítězství se jim podařilo vybojovat až v 6. kole proti Hattricku Brno. Výsledky jak na houpačce se střídaly po celou dobu základní části. Muži se ale v posledních kolech dokázali stmelit a díky posledním třem vítězným utkáním proti Pardubicím, Otrokovicím a Tatranu se posunuli s devětadvaceti body na osmou příčku tabulky.

Situace v tabulce je však velmi vyrovnaná a o play-off tak bojuje hned šest celků, včetně ostravských hráčů, kterým by play-off zařídila výhra za tři body. V případě zisku jednoho, či dvou bodů bude záležet na výsledkách ostatních týmů, zejména souboje mezi Českou Lípou a Vinohrady. 

Statistiku týmu vede s osmačtyřiceti kanadskými body Michal Sládek. Třiatřicet bodů má na svém kontě Matyáš Šindler a nejproduktivnější čtveřici uzavírají s body sedmadvaceti kapitán Jan Daniš a Jiří Bauer.

Technology Florbal MB
Boleslav letošní sezóně jednoznačně dominuje. Z pětadvaceti odehraných kol má na svém kontě pouze jednu prohru a to poměrem 3:4 s Chodovem. Boleslav má tak s jednasedmdesáti body zajištěnou nejlepší výchozí pozici do play-off. 

Týmovou statistiku vede se šedesáti kanadskými body Jiří Curney. Jeho parťák Jan Natov má na svém kontě šestačtyřicet bodů a nejproduktivnější trojici uzavírá s body čtyřiačtyřiceti Milan Tomašík.

FBC ČPP Ostrava vs. Technology Florbal MB | 1.3.2020 | 17:00 | ČPP Aréna
 

Související zápas

26.kolo

neděle 1.3.

 

3:7

 


FBC Ostrava

Ml. Boleslav


Report

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři