PREVENTIVNÍ DOMÁCÍ KARANTÉNA ŽEN A JUNIOREK

sobota 18.7.2020 | Redakce |  PREVENTIVNÍ DOMÁCÍ KARANTÉNA ŽEN A JUNIOREK

 
 
 

V rodině hráčky FBC se objevil pozitivní test a následně byla také ona sama testována pozitivně. Dle aktuálních informací nikdo neprojevuje žádné příznaky či projevy onemocnění. Po dohodě s Krajskou hygienickou stanicí vstupila část ženské složky, která přišla do přímého kontaktu, od pátečního večera do preventivní domácí karantény na 14 dní, během nichž bude protestována.


Sportovní hala ČPP Aréna má dle informací hygieny pouze projít dezinfekcí (která bez ohledu na vše probíhala pravidelně) a může být nadále využívána - i přesto jsme se rozhodli ji minimálně do středy uzavřít, abychom my sami měli 100% jistotu, že v ní více než týden nebyl nikdo pozitivně testovaný.


O případných novinkách vás budeme obratem informovat. Bylo velmi pravděpodobné, že podobná situace s ohledem na stav v regionu dříve nebo později nastane. Je to pro nás nová zkušenost, ale realististicky tady virus s námi nejspíš ještě nějaký čas pobude, takže se s těmito situacemi musíme naučit žít a pracovat v běžném sportovním i mimosportovním životě. 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři