Juniorky vezou domů šest bodů!

neděle 20.9.2020 | Redakce |

Juniorky o víkendu zavítaly do Prahy, kde odehrály první kolo 1. ligy juniorek proti FbŠ Bohemians. Po vyrovnaných dvou třetinách holky zabraly a vyhrály poměrem 5:4! V neděli je čekal zápas proti nováčkovi Sklo Bohemia Světlá n/S, kterého porazily 6:0.

Po dvou minutách první třetiny otevřela skóre Míša Klvaňová. Pak si holky vyzkoušely oslabení, které krásně ubránily. Ve třinácté minutě vyrovnala Bohemka a padesát sekund do konce třetiny otočila na 1:2. Do druhé třetiny hráčky vstoupily s chladnou hlavou a byly si mnohem jistější. To se ukázalo dvěma slepenými góly hned ze začátku třetiny. Vyrovnala Natálie Hurníková a do vedení FBC uvedla Nela Blažková. V šestadvacáté minutě znovu vyrovnala Bohemka. Holky ubránily další oslabení, po kterém ale Bohemka otočila na 3:4. Naše juniorky byly pohotové a Vendy Schindlerová o minutu později vyrovnala. Do konce třetiny holky čekaly dvě přesilovky, kterých ale nevyužily. Deset minut před koncem poslední části rozhodla Karolína Bínová a holky porazily Bohemku 5:4.

Proti nováčkovi Sklo Bohemia Světlá n/S se holkám také dařilo. V první třetině nepadl žádný gól. Ve druhé třetině se předvedla Nela Blažková a Terezie Gálová. A v poslední třetině skórovaly ještě čtyři hráčky – Michaela Klvaňová, Nikol Pitáková, Radka Niemczyková a Sandra Kostková. Juniorky FBC Ostrava tak vyhrály poměrem 6:0.

Další zápasy juniorky čekají o víkendu 3. a 4. 10., kdy na ČPP Aréně přivítají BLACK ANGELS a PSN Tatran Střešovice.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt