Ženy odehrají další domácí utkání

úterý 22.9.2020 | Redakce |

V sobotu 26. 9. v 17 hodin ženy přivítají na domácí palubovce pražské klokanky z FbŠ Bohemians.

V minulé sezoně se celky poprvé setkaly v sedmém kole na ČPP Aréně. Úvodní branku sice vstřelila hráčka Bohemky, ale ženy brzy otočily na 2:1. Na začátku druhé třetiny klokanky dorovnaly, naše ženy však byly pohotové a do konce třetiny už soupeřky nepustily do větších šancí, naopak obrátily na 8:2. Ve třetí části se FBC prosadilo znovu šestkrát a Bohemka snížila ztrátu na devět branek. Konečné skóre tak bylo 14:5 pro Ostravu. Toto kolo bylo ve znamení bodových hodů hlavně pro Paulínu Hudákovou, která si připsala hattrick a dvě asistence a také Denisu Kotzurovou, která svých pět bodů získala za dvě vstřelené branky a tři asistence.

V osmnáctém kole ženy předvedly méně povedený zápas, který nakonec i přes mizerných prvních čtyřicet minut vyhrály. První dvě branky vstřelila krátce po sobě Míša Mlejnková, ale pak Bohemka snížila na 2:1 a do konce první třetiny bylo utkání vyrovnané. Na začátku druhé části Bohemka vyrovnala, ale Mlejnková zakročila a znovu dvakrát po sobě skórovala! Minutu do poloviny utkání byla za stavu 4:2 pro Ostravu vyloučena ostravská kapitánka Karin Vavrečková a Bohemka nám vrátila druhou třetinu předešlého zápasu, když otočila na 4:6. Minutu a půl do konce snížila Denisa Kotzurová na 6:5. Ve třetí třetině využila přesilovky Tinka Hudáková, která vyrvovnala na 6:6. Ženy se probraly a už Bohemku nepustily k balonku. Tři minuty před koncem Paula Hudáková vstřelila desátou branku FBC Ostrava a v čase 59:59 svým pátým gólem v utkání uzamkla Mlejnková na konečných 11:6.

Sestřih domácího utkání proti FbŠ Bohemians zde.