Junioři odehrají poslední zápasy ve skupině

čtvrtek 24.9.2020 | Redakce |  

V neděli naši junioři odehrají na domácí půdě předposlední utkání základní kvalifikační části ve skupině proti týmu Zlín Lions. Utkání se odehraje v 15 hodin na ČPP Aréně. V pondělí pak junioři zavítají do Olomouce, kde odehrají poslední kolo proti týmu FBS Olomouc.

Junioři odehrají poslední zápasy ve skupině

 
 
 

Se Zlínem se naši junioři setkali už 19. 9. na soupeřově půdě. V první části padly dva góly, oba do zlínské brány. Na začátku druhé třetiny naši junioři dostali rychlý gól, ale poté už Lions nepustili do větších šancí a na konci třetiny byl stav 7:1 pro Ostravu. Ve třetí třetině kluci vypustili obrannou činnost a po první brance pro FBC přišly tři rychlé góly ze strany Zlína. Skóre minutu před koncem uzavřel Nikodem Gawronski na 9:4.

Hráčem utkání se stal Daniel Chatrný, který během utkání vstřelil tři branky a připsal si dvě asistence. Hned za ním se v tabulce kanadského bodování umístil již zmíněný Gawronski, který si také připsal hattrick a jednu asistenci.

S Olomoucí se chlapci střetli už ve druhém kole na domácí palubovce. Tento zápas přinesl brankové hody, když naši junioři Olomouc porazily 12:3. Například Lukáš Pobořil získal během zápasů pět bodů za hattrick a dvě asistence, Adam Gábor a Adam Mikoláš získali oba čtyři body (2+2). Dále Daniel Chatrný, Filip Šubert, Jakub Češek, Matěj Sedláček a Nikodem Gawronski získali všichni po dvou bodech.


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Mediální partneři

Partneři

Partneři Livesport Superligy