Ženy v pondělí odehrají první pohárový zápas

sobota 26.9.2020 | Redakce |  

Ženy o svátečním pondělí pojedou do Znojma, kde je čeká první zápas Poháru českého florbalu. Na základě pravidel poháru byly ženy zařazeny rovnou do druhého kola, kde se střetnou s týmem TJ Znojmo.

Ženy v pondělí odehrají první pohárový zápas

 
 
 

Naše ženy v tomto turnaji získaly zlato jednou, a to před dvěma lety, kdy ve finále porazily Chodov poměrem 8:6. V minulém ročníku poháru naše ženy odehrály první zápas proti Torpedu Havířov, které vysoko porazily poměrem 14:1, ve čvrtfinále předvedly povedené utkání proti Panthers. V semifinále je ale čekalo zrádné utkání proti Tigers, ve kterém se jim bohužel nepoštěstilo a zkřížilo jim cestu do finále.

Letos jsou ženy FBC Ostrava připraveny probojovat se do finále. „Do Znojma se těšíme. Je to pro nás určitě rozvojový zápas. Zapojíme širší kádr, pojedeme v omlazeném složení a zkušenější hráčky dostanou volno. Chceme zahrát pěkný zápas ve Znojmě, ukázat tam dobrý kvalitní florbal. Přece jen je to místo, kde se asi normálně nějaký extraligový tým nedostane. Cíle celkově do poháru jsou jednoznačné, rádi bychom po tom loňském neúspěchu v semifinále prošli do finále a tam si to s kýmkoliv rozdali o titul.“ říká trenér žen Kuba Robenek.

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Mediální partneři

Partneři

Partneři Livesport Superligy