Ženy postupují do osmifinále poháru!

úterý 29.9.2020 | Redakce |

V pondělí 28. 9. ženy odjely do Znojma, kde odehrály druhé kolo Poháru českého florbalu. Jelikož soupeř hraje druhou ligu, naše zkušenější hráčky dostaly možnost vzít si volno a do Znojma tak odjely hlavně mladší hráčky a ty, které v extralize nedostanou dost prostoru ve hře. Ženy FBC Ostrava po pětačtyřiceti minutovém boji s povrchem znojemské sportovní haly vyhrály poměrem 7:1 a postupují tak do osmifinále!

První třetina byla překvapivě vyrovnaná a naše ženy se prosadily jen jednou, když v přesilovce vstřelila gól Veronika Rybičková. Na začátku druhé třetiny ženy FBC vstřelily dva rychlé góly a každý celek si zahrál jednu přesilovku. V poslední části už byly naše ženy celkem seznámené s povrchem a vstřelily Znojmu čtyři branky. Pět sekund do konce utkání vstřelilo svou první a zároveň poslední branku Znojmo, které tak prohrálo poměrem 7:1.

Svůj druhý hattrick víkendu v tomto utkání vstřelila naše polská posila Malwina Zagórska a asistenční hattrick si připsala Denisa Kotzurová.

V osmifinále se ženy druhého listopadu setkají s prvoligovým týmem FBC Intevo Třinec.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt