Muži se v šestém kole postaví Boleslavi

středa 30.9.2020 | Redakce |

Stejně jako ženský A tým se i muži o víkendu podívají do Mladé Boleslavi. V neděli 4. října tam totiž odehrají šesté kolo Livesport Superligy. Tento duel bude probíhat od 18 hodin v MSH Mladá Boleslav.

Tým Předvýběr.CZ Florbal MB se v minulé sezoně, ještě pod starým názvem Technology Florbal MB, umístil na prvním místě v tabulce. V obou vzájemných utkáních loni naši muži Boleslavi podlehli.

Úvodní část prvního vzájemného utkání ovládla dvěma brankami Boleslav. Ve druhé třetině se naši muži soupeři přiblížili, pak ale Boleslav zase odskočila a ve třiatřicáté minutě se jí naši muži znovu lepili na paty. Boleslav o necelou minutu později zase zvýšila svůj náskok na dvě branky a v posledních dvou minutách zvýšila na 6:2. Jedenáct sekund do konce utkání Dominik Eichner alespoň snížil ztrátu na 3:6, a uzavřel tak skóre.

Druhý duel byl prakticky rozhodnut už v první třetině, kdy Boleslav v sedmnácté minutě vedla 5:0. Chvíli před první přestávkou vstřelil první gól Ostravy Michal Sládek. Dlouhých dvaadvacet minut nepadla žádná branka do naší brány, což bylo pozitivní, ale bohužel se našim ani mužům nepodařilo prostřelit soupeřova brankáře. I závěrečná část byla gólově vyrovnaná. Každý tým vstřelil dvě branky. Vyrovnanost těchto dvou třetin hráče a trenéry rozhodně potěšila, bohužel zápas muži FBC Ostrava prohráli poměrem 3:7.

Poslední utkání s Mladou Boleslaví si připomeňte zde.