Juniorky o víkendu odehrají první dvě domácí utkání

čtvrtek 1.10.2020 | Redakce |

V sobotu v 17 hodin juniorky FBC ČPP Ostrava přivítají na ČPP Aréně pražský tým BLACK ANGELS. V neděli v 11 je pak čeká utkání proti dalšímu týmu z Prahy, tentokrát proti PSN Tatran Střešovice.

První utkání proti Black Angels se v minulé sezoně holkám moc nepovedlo, byl to první zápas po letní přípravě, a oba týmy do něj vstoupily s velkým respektem. První třetinu bodově ovládly naše juniorky, druhou Pražanky a poslední třetina byla vyrovnaná. Za stavu 4:4 se tak šlo do prodloužení, které hned po devatenácti vteřinách rozhodla hráčka Black Angels, které tak vyhrály poměrem 5:4 po prodloužení.

Druhé vzájemné utkání naše juniorky ovládly už v první třetině, po které vyhrávaly poměrem 6:1. Soupeřky se ve druhé třetině během tří minut přiblížily na dvoubrankovou ztrátu, ale juniorky FBC Ostrava zase odskočily do bezpečného vedení a na konci třetiny byl stav 9:5 pro Ostravu. Poslední část ovládly naše juniorky, které tak vyhrály poměrem 13:7.

S Tatranem se juniorky FBC Ostrava střetly v patnáctém kole na ČPP Aréně. Přes skvělý výkon našich juniorek, Tatranu nestačily, a prohrály tak vysoko 16:3.

Luděk Pasecký loni tento zápas okomentoval takto:

„Paradoxně mnohem lepší výkon než včera (FBC Ostrava X Litvínov – 7:4). Možná to bude znít vzhledem ke skóre divně, ale velký progres v oblastech, na které se zaměřujeme. Před měsícem a půl jsme byli schopni plnit cíle proti top týmům cca 10 minut zápasu, teď už jsme v průběžně na nějakých 35. Soupeři těch 25 zbylých, kdy jsme nebyli dobře organizovaní, stačilo, měli jsme velké výpadky. Největší rozdíl pak byl v hlavě, v rychlosti reakcí.“.

Další dvě kola se odehrají o víkendu 17. a 18. 10. také na ČPP Aréně, kde naše juniorky přivítají týmy FBS Olomouc a TJ Jablonné nad Orlicí. Tato utkání se v souladu s vládními nařízeními bohužel odehrají bez diváků.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt