Ženy v pátém kole přivítají Židenice

středa 7.10.2020 | Redakce |

V sobotu 10. října ve 20 hodin ženy odehrají páté kolo Extraligy proti Židenicím. Utkání se z důvodu vládních nařízení odehraje bez diváků, proto nezapomeňte sledovat naše sociální sítě a fanděte alespoň virtuálně na tvcom.cz.

Židenice byly v minulých letech pro naše ženy zrádným a velmi silným soupeřem. V loňské sezoně se celky střetly hned v prvním kole, kdy naše ženy tak tak vyhrály poměrem 8:7. Zápas byl vyrovnaný až do poslední minuty základní hrací doby, když v čase 59:36 rozhodla Paulína Hudáková a Židenice už nestihly zareagovat.

Druhý duel už v první třetině ovládly soupeřky. Naše ženy se sice snažily dorovnat, ale bohužel se jim to nepovedlo, a prohrály tak poměrem 7:4.

Sobotní utkání bude rozhodně napínavé, tak si jej nezapomeňte pustit.