Muži v sobotu přivítají Spartu

čtvrtek 8.10.2020 | Redakce |

V sobotu 10. října v 17 hodin muži odehrají sedmé kolo Livesport Superligy proti týmu ACEMA Sparta Praha. Utkání se odehraje v ČPP Aréně, tentokrát bohužel bez diváků. Klasicky ale bude dostupný online přenos na tvcom.cz, tak nezapomeňte naše muže podpořit, alespoň na dálku. Všechny potřebné odkazy najdete v tomto článku.

V loňské sezoně naši muži proti Spartě prohráli oba zápasy. První třetina prvního vzájemného utkání byla vyrovnaná, od druhé třetiny už si soupeř držel náskok a nakonec zvítězil poměrem 6:4. Druhý zápas byl po celou dobu v rukou soupeře. Naši muži se Spartě snažili vyrovnat, ale soupeř byl očividně silnější především v obraně, ale také vytrvalostně. Ve čtyřicáté minutě naši muži prohrávali 2:6, ale během posledních tří minut Spartu dohnali na 5:6. V naději, že by se mohlo jít do prodloužení, bojovali až do poslední vteřiny, ale bohužel už se neprosadili, a prohráli těsně 5:6.

Letos jsou muži v mnohem lepší formě a budou dělat všechno proto, aby Spartu porazili.