Muži startují televizním utkáním!

pátek 13.11.2020 | Redakce |

Konečně jsme se dočkali a po měsíční stopce uvidíme muže FBC ČPP Ostrava znovu na palubovce, bohužel ale jen z pohodlí našeho domova. První zápas po koronavirové pauze muži odehrají na domácí půdě proti městskému rivalovi 1. SC TEMPISH Vítkovice. Utkání se odehraje v pondělí 16. listopadu a můžete jej sledovat živě na ČT Sport!

V prvním loňském vzájemném duelu těsně zvítězily Vítkovice poměrem 3:2. První třetina tohoto zápasu byla vyrovnaná a neprosadil se ani jeden tým. Ve druhé třetině se našim mužům nepodařilo zakončit, na rozdíl od soupeře, který po jejím skončení vedl 3:0. V poslední části se naši hráči rytířům přiblížili, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Druhé vzájemné utkání bylo v první polovině krásně vyrovnané. Pak naši muži dostali tři góly během deseti minut a nechali soupeře odskočit na rozdíl pěti branek. Konečné skóre tak bylo 11:6 pro Vítkovice.