9.TURNAJ - OPAVA

sobota 1.4.2017 | Jaromír Rymel |  

Ráno bylo krásně slunečné a pro několik nováčků to byl první „opravdový“ zápas/turnaj za Přípravku FBC Ostrava.

9.TURNAJ - OPAVA

 
 
 

Ráno bylo krásně slunečné a pro několik nováčků to byl první „opravdový“ zápas/turnaj za Přípravku FBC Ostrava . 
K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti domácÍ Opavě, kdy jsme nastoupili jen s 8 hráči, kde základ tvořili 3 budoucí elevové ( Altman, Rymel,Sroka ) a dále nováčci, kteří v příštím roce budou „páteří“ nové Přípravky ( Krol, Moravec, Puzoň, Trčka, Volf ).
Přestože to byl pro některé, úplně první zápas, tak přes počáteční opatrnost, na hřišti bojovali s velkým nasazením, ale porážce jsme přesto nedokázali zabránit a prohráli s Opavou 4:9.
Druhý zápas jsme nastoupili proti Havířovu Horní Suchá a zaslouženě vyhráli 14:4, kdy při své první startu za Přípravku, vstřelil i svůj první gól Jakub Puzoň :-) .
Třetí zápas jsme odehráli proti SFK Havířov modří, kdy tento zápas hrubě ovlivnil svým výkonem rozhodčí Beran (už jsme s ním měli problémy i na jiných zápasech) a nařídil proti našemu týmu pět tr.sřílení, které dobře vychytal Maty Król a to 4 z 5 !!. Konečný výsledek 6:11.
V posledním čtvrtém zápase proti Odrám, už trochu týmu docházeli síly, kdy celý turnaj jsme odehráli na dvě lajny a zápas tak skončil naší prohrou 3:9.

Celkově jsme tak obsadili 4.místo, kdy i přes toto umístění musím hodnotit turnaj pozitivně a to převážně z pohledu herní činnosti, který ukázal, že v příští sezóně, má Přípravka FBC Ostrava solidní základy.


Fotogalerie

 

Kompletní fotogalerie

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři