Béčko mladších žáků Ostrava Cup zvládlo, áčko ho ovládlo

středa 14.6.2017 | VG |  

Do nedávného turnaje Ostrava Cup nasadil klub FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hned dva týmy mladších žáků. Béčko, složené především z nováčků a z hráčů, kteří přešli do klubu z jiných oddílů, a také týmové áčko.

Béčko mladších žáků Ostrava Cup zvládlo, áčko ho ovládlo

 
 
 

"Na to, že se kluci z béčka zapracovávali do týmu, si vedli poměrně dobře. V základní skupině sice vyhráli jend jeden zápas, ale v play off zvládli tři kola," hodnotil kouč Bronislav Plíhal. "Na to, že nejsou sehraní, to vypadalo slušně. Vypadli ve čtvrtfinále s MVIL Ostrava, když prohráli 2:4. V tom zápase ještě vedli 2:1, což jsme nečekali. Pak už to asi nezvládli fyzicky."
Zato áčko mladších žáků na Ostrava Cupu nezastavil nikdo. "Kluci prošli turnajem jak nůž máslem. Základní skupinu vyhráli, kola play-off zvládli s přehledem. Největší zádrhel přišel až finále, kdy narazili na rivala z Vítkovic," líčil kouč Plíhal. "Kluci vedli 7:3, po dešťové přestávce Vítkovice srovnaly na 7:7, ale v závěru jsme dali na 8:7 a 9:7 do prázdné branky. Mladší žáci vyhráli Ostrava Cup jako jediný tým z našeho klubu," vyzdvihl své svěřence Bronislav Plíhal.

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři