Boj juniorů o medaili pokračuje

úterý 17.4.2018 | VG |  

Až rozhodující třetí zápas finále B určí, jestli junioři FBC ČPP Bystroň Group Ostrava završí sezonu v KB lize ziskem medaile. Úvodní bitvu série s Tatranem Střešovice v Praze sice vyhráli ostravští mladíci přesvědčivě 15:8, druhý duel série ale doma ztratili 3:7. Stav série hrané na dvě vítězství je tak 1:1.

Boj juniorů o medaili pokračuje

 
 
 

"V prvním zápase jsme měli jasnou převahu jak na hřišti, tak v hledišti," hodnotil vedoucí ostravského družstva Jan Daniš. V úvodním střetnutí finále B se blýskli ostravští Michal Sládek a Matyáš Šindler. Sládek si do statistik zapsal devět kanadských bodů za šest branek a tři asistence, Šindler nasbíral sedm bodů za čtyři góly a tři přihrávky. "Nesmíme se však uspokojit výsledkem," nabádal Daniš.
Ale marně. Po přesunu do Ostravy se tým FBC Ostrava ze hřiště jakoby vytratil. První dvacetiminutovku ještě vyhrál 2:0, ale Střešovičtí se vzchopili a ve zbytku utkání nasypali domácím sedm branek, přičemž inkasovali už jen jednou. "Stav série je 1:1. My musíme šlapat dál. Těšíme se na další a rozhodující zápas," zdůraznil ostravský trenér Petr Koutný.
Klíčový souboj o juniorský bronz se uskuteční v neděli od 16.30 v Praze.

Fotogalerie

                                   

Kompletní fotogalerie

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři