Brankové hody na dopravce.

neděle 1.3.2009 | R.M. |  

V první březnový den se našim barvám vedlo velice dobře a své soupeře výrazně přestříleli. Jubilejní stou trefu našeho mužstva si připsal Honzík Křiva. Čest taťkově peněžence!

Brankové hody na dopravce.

 
 
 

FBC Ostrava  -  Český Těšín  15:0  (3:0,6:0,6:0)

Odvetné utkání proti týmu z Českého Těšína vyznělo brankově stejným poměrem jako první. Hráčů soupeře bylo jen šest a tempo s naším družstvem dokázali držet jen v první třetině. Poměrně dlouho byl stav nerozhodný a chlapci se nemohli prosadit. Paradoxně největší příležitost v této fázi měl náš protivník. Ondra se v brance vyznamenal a na konci osmé minuty mohl začít náš brankostroj, který byl ukončen sedmnáct vteřin před závěrečnou sirénou.

FBC Ostrava  -  Škorpioni  15:2  (5:1,7:0,3:1)

Škorpionů tentokrát bylo dostatek a bojovali docela sympaticky až do konce zápasu. Druhé střetnutí bylo pohlednější než naše první vystoupení. Krásné akce, hezké branky, pohoda v týmu, nastřelené tyčky, prolévání obran a útoků, skrátka pěkné střetnutí. Vyzkošeli jsme si i obměnu postů, když si všichni zahráli všude a každý se dokázal bodově prosadit. I naše nová akvizice Tomáš, jenž hrál první soutěžní zápasy v životě, si připsal přihrávku na gól. Jediným smolařem pořád zůstává Cimřík. I po výměně staré hole za novou "bow 28" se né a né trefit.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři