Brno bude dalším soupeřem mužů

sobota 31.10.2015 | Michal Chadim |  

Již zítra se na ČPP Aréně odehraje další zápas Tipsport Superligy, ve kterém muži přivítají zatím neporažené Bulldogs Brno.

Brno bude dalším soupeřem mužů

 
 
 
Do Ostravy v rámci osmého kola zavítá černý kůň mužské Superligy Bulldogs Brno, které loňský ročník zvládlo s pouhými jednadvaceti hráči v poli, což bylo nejmíň ze všech týmů. V letošním ročníku se Brnu poměrně daří, neboť mu v prozatímní tabulce patří druhá pozice. Na vedoucí Mladou Boleslav ztrácí jediný bod a oba tyto mančafty v letošním ročníku ještě v základní hrací době neprohrály. 


To Ostrava z posledních čtyřech zápasů ani jeden nevyhrála. Nutno podotknout, že ty zápasy odehrála proti týmům, které mají v letošním ročníku nejvyšší ambice. Poslední porážka, ale bolela trenéra Smeták nejvíc, neboť jeho tým nezvládl derby proti Vítkovicím: „ Jestli se velmi rychle neprobereme, tak neuspějeme ani v zápase proti Brnu. Musíme začít více bojovat a hrát. Někteří hráči by se měli uvědomit, co v zápase předvádějí a jaký mají přístup. Pokud se tohle nezmění, tak to s námi bude hodně špatné.“ 


Přečtěte si také:

Laja: Florbal mě stále baví (rozhovor s brankářem u příležitosti 250. startu v nejvyšší soutěži)


Historickou bilanci mají lepší hráči Ostravy, kteří Brno dokázali porazit v devíti případech v základní hrací době a třikrát v prodloužení. Florbalisté z jihomoravské metropole vyhráli v sedmi případech v základní hrací době a jednou v prodloužení. Jedenkrát zápas skončil remízou. 

V loňském ročníku vyhrál každý tým svůj domácí zápas. Brno doma vyhrálo 7:4, Ostrava zas 8:4. Lepší bilanci tak měl ostravský tým.


Oficiální pozvánka na facebooku:

FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA - ITELLIGENCE BULLDOGS BRNO 


Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat pivo a párek zdarma v našem novém bufetu. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít si možnost tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do skončení druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na dalším domácím zápase budete mít možnost vyhrát v losování nějakou tu cenu.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.
 

Související zápas

8.kolo

neděle 1.11.

 

3:6

 


FBC Ostrava

Brno


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři