Chodov prověří družstvo žen

čtvrtek 28.9.2017 | VG |  

Na stejného soupeře jako muži v Tipsport Superlize narazí i družstvo žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 4. kole extraligy. Po třech týmech, které se budou s největší pravděpodobností pohybovat v dolní polovině tabulky, se družstvo FBC Ostrava střetne doma s Chodovem.

Chodov prověří družstvo žen

 
 
 

Utkají se tak týmy, jejichž ambicí je být mezi elitní čtyřkou. Chodov tam již patří, ostravské florbalistky chtějí v aktuální sezoně potvrdit, že se zařazují do elitní extraligové čtyřky.
"Na začátku soutěže jsme zdaleka nepředváděli výkony, jaké bychom měli a na jaké máme. Postupně jsme se ale zlepšovali, vychytávali mouchy a věříme, že na Chodov jsme nachystaní tak, abychom ten zápas zvládli se ctí," prohlásil kouč FBC Ostrava Jakub Robenek, jehož svěřenkyně vstoupily do extraligy výhrou v prodloužení. V dalších dvou zápasech už sice bodovaly naplno, ale trenér pořád viděl ve hře nedostatky.
"Bylo pro nás asi dobře, že jsme na začátku ligy dostaly lehčí soupeře a měly jsme možnost se více rozehřát. Věřím, že proti Chodovu ukážeme svou sílu", řekla útočnice ostravského celku s reprezentačními zkušenostmi Nela Kapcová.
Družstvo žen FBC Ostrava přivítá Chodov v ČPP Aréně ve čtvrtek od 16.45 hodin.

 

Související zápas

4.kolo

čtvrtek 28.9.

 

7:8

 


FBC Ostrava

Chodov


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři