Další kolo st.žáků v SH Havířově.

pátek 24.10.2014 | LF |  Další kolo st.žáků v SH Havířově.

 
 
 

V uplynulém víkendu odehráli naši starší žáci další zápasy moravskoslezské ligy. Los je tentokrát zavedl do Havířova a čekalo je i derby z Vítkovicemi, které letos hrají v neskutečné formě a každému soupeři nadělily přeš deset branek.

První zápas čekal na naše kluky už v 8 hodin ráno

FBC Ostrava – FBC Torpédo Havířov 1:3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )

sestava : Kolajta, Flašar, Sasín, Židek, Kaloč, Glinz, Knapek, Vítovec, Czyž Josef, Přikryl, Kašík, Liška, Gavenda, Hudek

střelci branek : Flašar

vyloučení : Czyž Josef

V prvním utkání se opět ukázal laxní přístup některých hráčů k utkání. Přestože všichni vědí, že utkání hrané brzy ráno nám nejdou a pokyny trenéra byly jasné,rozcvička před zápasem byla na úrovni dětí z florbalového kroužku. Podle toho vypadala i první třetina. Plno nepřesnosti, spíš rychlejší chůze než sprint a na střelbu jsme potřebovali házenkářskou branku.

Po přestávkové domluvě trenéra Komačky jsme teprve začali hrát. Soupeře jsme téměř k ničemu nepouštěli, bohužel ani naši střelci neměli svůj den. Navíc opět po fatální hráčské chybě jsme inkasovali. Ve třetí třetině jsme soupeře zavřeli před jeho branku. Stejně jako v druhé přišla další chyba a další inkasovaný gól. I přes ten kluci bojovali a Danek Flašar vykřesal gólem naději. Bohužel jsme už další gól nedali a utkání prohráli po individuálních chybách a hlavně přístupem k utkání.

FBC Ostrava – 1.SC Vítkovice 4:5 ( 0:2, 2:2, 2:1 )

sestava: Kolajta, Flašar, Sasín, Kaloč, Sasyn, Glinz, Vítovec, Knapek, Žídek, Czyž Josef, Přikryl, Liška, Gavenda, Hudek

střelci branek : Czyž Josef, Sasyn 2, Přikryl

K druhému utkáni kluci nastoupili odhodláni napravit výkon z prvního zápasu a neprodat svou kůži lacino městskému rivalu a velkému favoritu.

Ani po inkasování prvního gólu ve 23 vteřině se náš tým nepoložil. Pozorně bránil, všichni si příkladně plnili trenérem stanovené úkoly a z rychlých brejku udržovali obranu soupeře v neustálé pozornosti. Velmi dobrá hra obranných řad a výborný výkon brankáře Kolajty eliminovaly střeleckou sílu Vítkovic. A protože naši střelci byli úspěšní tak se zrodil i překvapivý výsledek. Celý zápas jsme z favoritem drželi krok a i přes prohru kluci předvedli asi nejlepší výkon v letošní sezóně. Většina kluku si hrábla na dno svých sil.

Přes dvě prohry jsme udrželi ve velmi vyrovnané tabulce páté místo. V dalších zápasech přivítáme v naši ČPP Aréně týmy Kopřivnice a Českého Těšína v rámci turnaje, který pořádáme v neděli 9 listopadu.


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři