Dalším soupeřem mužů budou o svátečním pondělí Vinohrady

neděle 27.9.2015 | Michal Chadim |  

Na svatého Václava pokračuje naplno Tipsport Superliga již třetím kolem, ve kterém Ostrava na domácí palubovce přivítá celek Vinohrad. Muži tak v krátkém sledu absolvují druhé domácí utkání v řadě, ve kterém budou jistě chtít navázat na vynikající výkony v zápasech proti Chodovu a Litvínovu.

Dalším soupeřem mužů budou o svátečním pondělí Vinohrady

 
 
 

Tipsport Superliga o svátečním pondělí pokračuje kompletním třetím kolem, ve kterém ostravští florbalisté přivítají na domácí palubovce ČPP Arény TJ Sokol Královské Vinohrady.

Vinohrady v loňské sezóně měly největší problémy s obranou, když dostaly 170 gólů, což bylo nejvíc ze všech týmů. Extraligovou sezónu nakonec uhájily až v baráži a před letošním ročníkem mají jistě jako cíl vyhnout se pochybným bojům o záchranu. Zatím se jim to ale příliš nedaří, neboť po dvou kolech nemají ještě ani jedno vítězství a na svém kontě dvaadvacet obdržených branek, což je opět nejvíc z celé extraligy.


Přečtěte si také:

Muži v přestřelce zdolali Litvínov a připsali si první vítězství (reportáž ze sobotního domácího utkání)


Domácí Ostrava hrála v minulém kole doma proti nováčkovi soutěže z Litvínova. Ostravští na soupeře vlítli a v prvních dvou třetinách si vytvořili náskok šesti branek, který si už ve třetí třetině pohlídali a zaslouženě si dokráčeli pro první tři body v této sezóně.

Oba soupeři se v loňském ročníku potkali dvakrát a v obou případech vyhráli hráči Ostravy s celkovým skóre 11:4. Vinohrady tak mají Ostravě v letošním ročníku co vracet.

Vinohrady určitě nedají Ostravě nic zadarmo, což ví i trenér Smeták "Tohoto soupeře jsem viděl na turnaji Czech Open a mají hodně rychlé hráče, proto si myslím, že v tomhle zápase rozhodne vstup do utkání a kdo dá první gól." ví moc dobře ostravský trenér.


Oficiální pozvánka na facebooku:

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady


Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít možnost si tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do skončení druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na dalším domácím zápase budete mít možnost vyhrát v losování nějakou tu cenu.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.


 

Související zápas

3.kolo

pondělí 28.9.

 

11:3

 


FBC Ostrava

Vinohrady


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři