Dorostenky dělil od velkého úspěchu jeden gól

středa 8.1.2014 | VG |  

Družstvo dorostenek FBC ČPP BONUSIA Ostrava má za sebou výtečné představení na švédském Gothia Cupu, největším florbalovém turnaji světa. Družstvo tam hrálo v kategorii Girls U15 a ve Švédsku zanechalo skvělý dojem.

Dorostenky dělil od velkého úspěchu jeden gól

 
 
 

"Musím děvčata pochválit. Základní skupinu přesvědčivě vyhrály, ze čtyř zápasů měly skóre 26:4," povídal Aleš Poukar, který s družstvem cestoval v roli kouče. "Běžně je vede Jakub Robenek, ale ten měl doma extraligové povinnosti, vedl družstvo žen," vysvětloval Poukar. "Je to škoda, moje koučovské kvality nejsou takové."
Po suverénním postupu ze základní skupiny nastoupily hráčky ostravského družstva ve čtvrtfinále proti švédskému Pixbu. "Asi bych to neměl říkat, ale hráli jsme do kopce. Dvakrát jsme byli posláni do čtyřech, jednou do tří, neuznali nám trestné střílení," líčil Poukar. "Ale na to se vymlouvat nechceme, i tak jsme měli vyhrát," prohlásil Aleš Poukar. Dorostenky FBC ČPP BONUSIA Ostrava však Pixbu podlehly 1:2 a jejich čtvrtfinálové soupeřky dokráčely až do finále, ve kterém rovněž triumfovaly. "Dá se říct, že naše holky dělil od zlata jediný gól," řekl Poukar a pokračoval: "Ale je skvělé, že naše holky ročníků 1997 až 1999 hrály se soupeřkami ze Skandinávie vyrovnaně. Doma nemají konkurenci, tam v lize dominují. Ve Švédsku reprezentovaly ve všem naprosto výtečně."

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři