Dorostu se na G2 Cupu nevedlo

neděle 7.9.2014 | VG |  

Třetí ročník mládežnického turnaje G2 Cup v Praze hráčům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nevyšel.

Dorostu se na G2 Cupu nevedlo

 
 
 

"Nedařilo se nám, většinu zápasů jsme prohráli o gól, který jsme často dostali v posledních minutách," litoval trenér Miroslav Kučera. "A to jsme tam byli v podstatě kompletní, chyběl nám jen jeden člověk. I když jsme byli jen s dvanácti hráči, ale víc jich jednoduše nemáme."
Ostravští dorostenci provní utkání v turnaji prohráli s brněnskými Buldoky 2:3. Poté podlehli Litomyšli 3:4 a posledním duelu základní skupiny remizovali s Bohemians 4:4. Ve čtvrtfinále pak nastoupili prot týmu Florbal Ústí, se kterým prohráli 2:3. Chuť si spravili až v zápase o celkové umístění, ve kterém zdolali Havířov 3:2.
"Nebylo to dobré. Třeba s Ústím jsme dostali rozhodující gól pár desítek sekund před koncem třetí třetiny," podotkl Miroslav Kučera. "Do začátku sezony musíme ještě hodně věcí dodělat. I kluci viděli, že musí makat celý zápas od začátku až do konce. Nesmí se stát, že zaspí první sekundy nebo že prováhají konec."
Pro dorostence FBC ČPP Bystroń Group Ostrava bylo klání G2 Cup poslední přípravou. "Možná se ještě pokusíme o nějaký přátelák. Otázka, jestli to vyjde. Ligu začínáme 28. září a část kluků, kteří budou nastupovat i za juniory, začne už 20. září," vysvětloval Kučera.

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři