Druhý turnaj moravskoslezské ligy starších žáků.

pátek 10.10.2014 | LF |  Druhý turnaj moravskoslezské ligy starších žáků.

 
 
 

Druhý turnaj moravskoslezské ligy starších žáků zavedl naše kluky do překrásné sportovní haly v Čeladné. K prvnímu utkání nastoupili tým FBC ČPP Bystroň Group proti jednou z favoritu naši skupiny.

FBC Ostrava – FBC Škorpioni Ostrava 2 : 12 ( 1:3, 1:3, 0:6 )

sestava : Kutěj, Flašar, Sasin, Kaloč, Sasýn, Soukup, Matoška, Vítovec, Czyž Karel, Czyž Josef, Přikryl, Gavenda, Žídek, Glinz, Liška, Kašík

střelci branek : Czyž Josef 2x

Celý tým nastoupil proti zkušenějšímu soupeři odhodlán neprodat svou kůži lacino. K všeobecnému překvapení v průběhu první třetiny soupeře kluci zmáčkli a na dlouhé minuty i sevřeli před jeho branku. Bohužel i přes několik velkých příležitostí jsme neskórovali. I v druhé třetině jsme byli „škorpíkům“ vyrovnaným soupeřem. Bohužel po individuelních a taktických chybách jsme inkasovali mnohdy laciné góly, které nás srážely. Třetí třetina už byla pevně v rukou soupeře. I přes vysokou prohru zanechali kluci dobrý dojem a nebýt výpadku v třetí třetině mohlo být i výsledek příznivější. Kaňkou bylo zranění kotníku Michala Žídka, který utkání nedohrál.

FBC Ostrava – VD STAV Frýdek Místek 7:5 ( 3:3, 1:1, 3:1 )

sestava:Kutěj, Flašar,Sasín,Kaloč,Sasín,Soukup,Matoška,Vítovec,CzyžKarel, Czyž Josef,Přikryl,Liška,Gavenda,Glinz,Kašík

střelci branek : Kaloč 3, Czyž Josef 3, Czyž Karel

vyloučení : Gavenda,

K druhému utkáni kluci nastoupili odhodláni napravit vysokou prohru z předchozího zápasu. Od první minuty sevřeli soupeře před jeho brankou. Téměř celé dvě třetiny jsme hráli „na jeho půlce“. Podle statistiky měl brankář soupeře zapsáno 26 zásahů a dalších 13 střel šlo vedle. Šanci jsme měli na tři zápasy. Bohužel vstřelených gólů nebylo mnoho. Navíc jsme ještě inkasovali opět po neuvěřitelných hráčských chybách. Naštěstí třetí třetina i přes malý výpadek byla pevně v rukou naších hráčů. Konečně se podařilo převahu přetavit v góly.

Celkově se dá říct, že kluci začínají chápat, že se nic samo nevyhraje a že florbal někdy bolí. Jedině poctivý trénink a zodpovědný přístup k zápasů povede k výhrám týmu a k osobnímu růstu.

Po čtyřech zápasech máme 6 bodů což při pohledu na los není tak špatné, ale vždy to může být lepší. V tabulce jsme o skóre na 6 místě. V příštím kole hrajeme 18.října v Havířově proti Torpédu a v ostravském derby proti Vítkovicím.


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři