Dupčáková: Musíme se zlepšit ve hře v pěti proti pěti

neděle 10.3.2019 | VG |  

Tři góly vstřelené při vlastním oslabení pomohly florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava uzavřít čtvrtfinálovou sérii proti Tatranu Střešovice jednoznačným vítězstvím 10:1. Svůj pohled nejen na tento zápas, ale na celou sérii poskytla brankářka Jana Dupčáková

Dupčáková: Musíme se zlepšit ve hře v pěti proti pěti

 
 
 

    Rychle jste dostala gól, to asi nebyl ideální začátek, že ?
První střela na bránu a hned dostat gól, to není nic příjemného ani pro brankáře, ani pro tým. Bohužel jsme šly střídat v nesprávném čase a soupeř toho využil.
    Pak jste ale vyrovnaly a vypadalo to, že jste se v brance musela nudit. Soupeřkám jste daly tři góly ve vlastním oslabení...
Byly sice chvíle, kkdy se déle hrálo na soupeřově polovině, zejména ve druhé třetině, ale  Tatrankám se dařilo v průběhu zápasu ohrožovat naši branku. Takže se nedá říct, že bych se nudila. A góly v oslabení jsou super, ale musíme se zlepšit ve hře pět na pět. Proti silnějším soupeřům se nám tolik faulů může vymstít.
    Co rozhodlo ? Došly hráčkám Tatranu síly, nebo jste konečně ukázaly skutečnou sílu vašeho družstva ?
Z naší strany to byl určitě nejlepší zápas v sérii. Konečně jsme využily šance, které jsme si vyprodukovaly, využily jsme přesilovky i oslabení na vstřelení gólů a drželi jsme celý zápas dobré tempo. Soupeřkám možná právě díky tomu časem došel dech.
    Jak těžký byl Tatran soupeř ?
Tatranky ukázaly bojovnost a chuť hrát, určitě nás potrápily. Myslím, že nám tato série jen potvrdila, že máme ještě na čem pracovat do semifinále a že play off je úplně jiná soutěž, ve které musíme fungovat na sto procent a nepolevovat ani na sekundu.
    Už víte, jaký budete mít program do začátku semifinále ?
Program je jasný, trénovat, makat naplno a pracovat na nedostatcích :-)

 

Facebook

Copyright © 2019 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři