Finálová série juniorů

čtvrtek 4.4.2013 |  |  Finálová série juniorů

 
 
 

Naposledy byly junioři FBC Ostrava účastníky finále v sezoně 2008/2009. O titul tehdy soupeřili s týmem x3m team SSK Future, který se jim porazit nepodařilo, a prohráli finálovou sérii 1:3 na zápasy.

Letos tohoto soupeře zdolali již semifinále, když si porážkou 3:1 na zápasy zajistili účast ve finále. Finálovým soupeřem jsou pro ně nyní brněnští Bulldogs. První dva zápasy této série odehráli junioři na domácí půdě v Ostravě. Obě utkání vyhráli a zajistili si vedení 2:0 na zápasy.

Teď je čeká poslední, ale za to nejtěžší krok. V sobotu odjedou k dalšímu zápasu do Brna, ve kterém mohou rozhodnout o tom, že se juniorský mistrovský titul po 10 letech vrátí do Ostravy. Ve finále byli junioři FBC Ostrava několikrát, titul mistrů v juniorské kategorii se jim však podařilo získat pouze jednou, a to v roce 2003, když v ostravském derby porazili tým Vítkovic.

Třetí finálové utkání začíná od 19:00 hodin v brněnské hale MSH Vodova Brno – stará hala. Rozhodčími pro tento zápas bude dvojice Valenta – Ždárský.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři