Holubová: Uděláme maximum, abychom proti Chodovu zopakovaly náš výkon z poháru

úterý 5.1.2016 | Michal Chadim |  

Ženská složka v sobotním utkání proti Židenicím absolvovala klíčový zápas v boji o play off, který úspěšně zvládla a nastřílela v něm sedm gólů. Na jeden z nich přihrála brankářka Tereza Holubová, která se tak v extralize dočkala své první letošní asistence. Po utkání nám pak v našem rozhovoru zhodnotila celé utkání a podělila se s námi o prvotní dojmy ze zápasu.

Holubová: Uděláme maximum, abychom proti Chodovu zopakovaly náš výkon z poháru

 
 
 

Terezo, můžete zhodnotit vítězný zápas proti Židenicím?

Zápas proti Židenicím byl z naší strany docela dobře rozehraný. Bohužel jsme pokazily ale trošku závěr, který byl z naší strany takový hektický. Udělaly jsme v něm pár chyb a musely jsme se zbytečně bát o výsledek.  Nakonec jsme to ale zvládly a dotáhly do vítězného konce.

První gól jste dostala už ve třinácté sekundě. Jak vám v tu chvíli bylo?

Dostat gól po třinácti sekundách bylo hodně nepříjemné. Byla to první střela na bránu a hned jsem z toho dostala gól. Naštěstí jsem se ale potom dostala do tempa a ten brzký gól se na mě už dál nepoznamenal. 

Během cesty na zápas jste z troškou nadsázky říkala, že přihrajete na gól trenérce, která měla v zápase nastoupit. Asistenci jste nakonec získala, i když to nebyla Karin Vavrečková, která zakončovala. Asi příjemný pocit, co?

O asistenci jsem snila dlouho. (směje se...) Konečně se mi to povedlo.  Markéta Režnarová výborně naběhla na tu přihrávku a skvěle to zakončila.

Když se vrátím ještě k dnešnímu utkání, co bylo klíčové z tvého pohledu?

Tak určitě to byl konec ten druhé třetiny, který nám vyšel parádně. Nastřílely jsme tři rychlé góly a soupeř na to pak ve třetí třetině naštěstí nedokázal zareagovat.

Loňský rok jste zakončila nulou proti Liberci, dnes to byla asistence proti Židenicím. Asi skvělý přelom roku z vaší strany v extralize?

Snad v tom budu dál pokračovat. Jak se říká, jak na nový rok tak po celý rok .... Není to ale jen o mě. Snad mi ta úspěšná forma vydrží, co teď mám a dopomůže to tak i celému týmu.

V příštím utkání vás čeká Chodov, proti kterému jste na přelomu roku hrály docela vyrovnané utkání. Bylo by asi nádherné, ten výkon zopakovat. 

Bylo by to jistě pěkné, kdybychom s nimi zase hrály vyrovnaný zápas. Budeme pro to chtít udělat maximum. 


 

Související zápas

14.kolo

sobota 2.1.

 

5:7

 


Židenice

Ostrava


Report

Preview

Ženy již druhý lednový den čekají Židenice(01.01.2016)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři