Hrabal: Tolik bodů jsem ještě v extralize nikdy nezískal

pondělí 16.11.2015 | Michal Chadim |  

V sobotu muži odehráli velice povedené utkání proti Pardubicím, ve kterém po nepovedené první utkání dokázali zápas otočit a dotáhnout ho do vítězného konce. Klíčovou osobou utkání byl FILIP HRABAL, který v utkání dal pět gólů a na šestý přihrál.

Hrabal: Tolik bodů jsem ještě v extralize nikdy nezískal

 
 
 

Filipe můžete zhodnotit nepovedenou první třetinu?

Ze začátku jsme udělali dvě hloupé chyby, za které jsme byli po právu vyloučení. Těžko říct teď proč se to asi stalo. To už je teď asi jedno. Klíčové bylo to, že jsme nedokázali ani jedno oslabení ubránit a inkasovali jsme.

Co jste si říkali o první přestávce v kabině?

Tak o první přestávce jsme se snažili hlavně povzbudit a že to musíme zkusit otočit. Pardubice se totiž prosazovali převážně jen z přesilové hry a při hře pět na pět už tak suverénní nebyli, což jsme si o přestávce taky řekli a do druhé třetiny s tím šli.

Do druhé třetiny jste vstoupili, jako vymění. Co se změnilo?

Určitě, tím že jsme začali hrát čistě, se nám začalo více dařit.  Eliminovali jsme tak soupeřovou silnou zbraň z první třetiny a to přesilovou hru.

Disciplinovanost byla teda klíčová, nebo něco jiného?

Podle mě to byl asi ten gól Plíhala, který přišel docela brzy po začátku druhé třetiny. Hodně nám pomohla i ta dlouhá přesilová hra pět na tři, z které jsme dvakrát udeřili. Což se nám v letošním ročníku právě příliš nedařilo, spíše jsme v přesilovkách právě sami inkasovali.

Ve třetí třetině jste podal výkon snů, čím to?

Ve třetí třetině se mi dařilo náramně. Každou střelu co jsem vyslal na bránu, tak mi spadla do brány.

Už jste byl někdy tak úspěšný?

Tolik bodů v jednom zápase jsem ještě nikdy v extralize neměl. Podařilo se mi to poprvé a doufám, že ne ještě naposledy.

V úterý Vás čeká zápas proti Otrokovicím. Po dvou vydařených zápasech v poháru a v Pardubicích budete jistě chtít získat další vítězství.

Zápas proti Otrokovicím bychom chtěli určitě taky vyhrát. Chtěli bychom navázat na naše výkony v poháru proti Vítkovicím a v extralize proti Pardubicím. Otrokovice jsou jeden ze slabších soupeřů a my musíme takové soupeře porážet. Každý bod v boji o play-off se nám totiž bude náramně hodit.


 

Související zápas

9.kolo

sobota 14.11.

 

5:8

 


Pardubice

FBC Ostrava


Report

Preview

V sobotu čeká muže cesta do Pardubic(13.11.2015)

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři