Hummel OpenGame očima Bronislava Plíhala, trenéra elévů

středa 25.6.2014 | TK |  

Krátký rozhovor s Bronislavem Plíhalem, trenérem bronzových elévků z brněnského turnaj Hummel OpenGame 2014.

Hummel OpenGame očima Bronislava Plíhala, trenéra elévů

 
 
 

Skončili jste na 3. místě v kategorii elévků, když Vás v semifinále porazil tým Vítkovic. Čekal jste účast ve finále nebo pro Vás byl úspěch i boj o třetí místo?

Samozřejmě, že jsme očekávali, že přes Vítkovice projdeme do finále, ale bohužel tentokrát byli naši soupeři z Vítkovic o krůček šťastnější a tak jsme se museli smířit s bojem o třetí místo.

V zápase o třetí místo jste už po dvou minutách hry vedli dva nula a vypadalo to,že zápas bude mít jasný průběh. Utkání se nakonec ale trochu zdramatizovalo. Čím to bylo?

Bylo to tím, že jsem zapojil do hry všechny hráče, kteří byli k dispozici i ti kteří s florbalem teprve začínají, a to v takovém rozestavení aby měli pocit, že si tuto medaili opravdu zasloužili.

Třetí místo je krásný výsledek, nejlepší ze všech týmů FBC Ostrava, které se turnaje účastnili. Proč myslíte, že zrovna ti nejmladší došli nejdál?

Je zatím hodně dřiny na trénincích, ale mám štěstí na talentované děti, které se chtějí dále florbalově rozvíjet a o to je práce s nimi snadnější.

A jak hodnotíte turnaj celkově? Zázemí, organizace, …

Turnaj je obdobné velikosti jako náš turnaj Junior Ostrava cup a tím i organizačně podobný. Rozdíl je ve vedení zápasů, kde si myslím, že nejmladší kategorie by měli pískat dva rozhodčí a ne pouze jeden aby vedli děti k větší znalosti pravidel hry.

Na které turnaje se s elévky ještě chystáte?

S elévky se nechystáme už na žádný turnaj, ale polovina z nich bude hrát na pražských hrách za mladší žáky. Ale chystáme několik přípravných zápasů s jinými týmy z regionu.

Vidíte to zase na boje o medaile?

„Tak určitě“, kvůli ničemu jinému tam nejedeme. :)

Díky za rozhovor a ať se daří!


 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři