Inspirací jsou pro muže Bohemians

čtvrtek 13.10.2016 | VG |  

Na druhý celek superligové tabulky narazí v 6. kole soutěže florbalisté FBC ČPP bystroň Group Ostrava. V sobotu se představí od 19 hodin na hřišti Mladé Boleslavi.

Inspirací jsou pro muže Bohemians

 
 
 

A inspiraci, jak pokořit soupeře, budou mimo jiné hledat u pražských Bohemians. Ti totiž zatím jako jediní dokázali adeptovi na titul sebrat dva body, když ho porazili 6:5 v prodloužení.
Jenže i tak je před ostravským mužstvem těžký úkol. Minule FBC nezvládlo duel v Pardubicích a teď ho čeká mnohem těžší soupeř. "Utkání v Pardubicích se nám nevyvedlo, dělali jsme obrovské chyby," hodnotil s odstupem ostravský kouč Martin Smeták. "Teď se musíme dostat zpátky do systému." K tomu je třeba, aby hráči dodržovali to, co mají. "Kluci jsou v některých fázích lajdáci, z toho dostáváme góly. Musíme se vrátit ke zodpovědnosti a musíme proměňovat šance. Hrajeme sice s výborným soupeřem, ale už se ukázalo, že se dá porazit. Na zápas s Bohemkou jsme se dívali, ještě ho prostudujeme a zkusíme Boleslav překvapit."
K bodům bude třeba nastřílet góly, což se ostravským florbalistům v Pardubicích nedařilo. "Je to přenesené z tréninku. Kluky za to drbeme, za špatnou koncovku klikujou, dělají stříšky. Je to totiž takové ledabylé. Ale pracujeme na tom," prohlásil ostravský trenér.
Snad tedy ukáže FBC vylepšené zakončení i obrannou fázi už v sobotu v Mladé Boleslavi.

 

Související zápas

6.kolo

sobota 15.10.

 

6:4

 


Ml. Boleslav

FBC Ostrava


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři