Jakub Mrkva : Mým cílem je prosadit se do A-týmu

pondělí 13.7.2009 | Petr Dadej |  Jakub Mrkva : Mým cílem je prosadit se do A-týmu

 
 
 

Pepino posiluje dále - další dva úlovky si zapsalo v 1.MVIL Hrabová - ostravském klubu hrajícím 2.ligu mužů. V Pepinu se o místo budou prát mladý Lukáš Sedlák a zkušený brankář Jakub Mrkva.

Oba hráči nejdříve přešli přes síto trenéra Jana Holovky. "Jakub se nám ozval před sezonou sám a jeho výkony nás přiměly dát mu šanci se u nás prosadit", říká trenér na adresu brankáře Mrkvy.

"Je to pro mě něco nového, například poprvé zažívám tak intenzivní letní přípravu", říká třicetiletý brankář z Hrabové - Jakub Mrkva. "S klukama jsem odehrál už dva turnaje - na Fatpipe Cupu jsem chytal za White tým a nyní jsem byl na turnaji v Hluku. Přiznám se, že už se těším do haly, běhání bylo dost", dodává s úsměvem.

A jaké jsou jeho ambice do sezony? "Nyní je ještě brzy, ukáže se později, před Czech Openem a hlavně na něm. Mým cílem je prosadit se do A-týmu. Jako každý brankář ale i já chci chytat, proto se budu o své místo prát." Poslední dotaz se týkal atmosféry týmu, kdo se jeví jako největší tahoun a hecíř? "Myslím, že největšími tahouny týmu budou Petr Skácel a Radim Polášek", uzavírá krátký dotazník nová akvizice na postu brankáře.

Jakube, přejeme Ti příjemně prožitou letní přípravu a hodně štěstí v boji o místo jedničky!

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři