Již zítra přivítá ČPP Aréna vedoucí tým Tipsport Superligy

sobota 19.12.2015 | Redakce |  

Muže v neděli čeká v rámci patnáctého kola Tipsport Superligy předposlední domácí utkání v základní části, které odehrají proti vedoucímu týmu z Chodova.

Již zítra přivítá ČPP Aréna vedoucí tým Tipsport Superligy

 
 
 

Chodov před novou sezónou vyhlásil boje o nejvyšší příčky a v odvetném utkání s Ostravou bude favoritem. Do Chodova zavítal před sezónou ostravský Dan Kašovský, pro kterého tak bude úvod sezóny hodně pikantní, neboť nastoupí hned proti bývalým spoluhráčům a poprvé se vrátí do Ostravy a do ČPP Arény.

Podobně jako Dan Kašovský na tom bude v tomhle zápase i ostravský Tomáš Vojtíšek, který v létě přišel do Ostravy právě z Chodova. 

V zápasech proti Chodovu mají naši soupeři lepší bilanci. Z třiadvaceti zápasů, které proti sobě oba soupeři v nejvyšší mužské soutěži odehráli, dvanáctkrát vyhráli hráči Chodova. Ostrava proti Chodovu vyhrála v devíti případech, jednou v prodloužení vyhrál Chodov, jednou Ostrava.

V loňské sezóně se vždy z vítězství radovali domácí hráči, kteří vždy ovládli utkání ve svých halách. V letošní sezóně se oba soupeři potkali v prvním kole. Utkání bylo hodně vyrovnané a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Nakonec o vítězství domácích rozhodl dvě minuty před koncem Dóža.


Přečtěte si také:

Kolajta: Jsem rád, že už jsem se konečně střelecky chytil i v Ostravě (rozhovor s hráčem po utkání proti Pardubicím)


V tabulce se Ostrava nachází aktuálně na osmé pozici se ziskem patnácti bodů, které získali její hráči za vítězství proti Vinohradům, Litvínovu, Spartě a dvakrát proti Pardubicím. To jejich soupeř z Chodova je na tom o poznáni lépe, neboť v tabulce je první s jednobodovým náskokem před Mladou Boleslaví. Chodovští hráči v letošní sezóně zatím dvanáctkrát vyhráli v základní hrací době a jednou v prodloužení. Jen jedenkrát odešli ze hřiště poraženi.

Oficiální pozvánka na Facebooku:

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít možnost si tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do začátku druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na konci zápasu si odnesete cenu od partnera soutěže společnosti florbalky.com. Vyhrává první správně tipující. Podmínkou je účast během zápasu na hale.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.

 
Tisk stránky
 

Související zápas

15.kolo

neděle 20.12.

 

5:6

 


FBC Ostrava

Chodov


Report

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Česká podnikatelská pojišťovna Bystroň GROUP

Hlavní sponzoři

Ostrava MsK MPL TRADING, spol. s.r.o. Poukar Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Satum CZECH Unihoc STAMPL, s.r.o. B of B cars s.r.o. Mc David TESLUX Stadler

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Generální partner Tipsport Superligy Hlavní partner Tipsport Superligy Mediální partneři Tipsport Superligy   Oficiální míček Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

ozp Oficiální míček Extraligy žen TVCOM

Mediální partneři

Kiss rádio Onlajny.com Sport mě baví

Partneři

ha-vel internet s.r.o. eSports.cz MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY Kavamat Vending s.r.o. Chodura ArcelorMittal Ostrava a.s. tejpy.cz KT Vzduchotechnika, spol s.r.o. Pořádek & čistota s.r.o. Česká unie sportu Slezská Ostrava