Junioři došli do semifinále

neděle 13.7.2014 | VG |  

V základní skupině Pražských her sice začali junioři FBC ČPP Software Ostrava prohrou 2:4 se střešovickým Tatranem, ale pak se rozjeli k solidním výkonům, které je dovedly až do semifinále turnaje.

Junioři došli do semifinále

 
 
 

Ve druhém utkání už ostravští junioři porazili švédský Helsingborg 4:2 a poté Lovosice Lovosice 3:2. Jízdu vyřazovací částí turnaje načali výhrou 6:0 nad Klatovy, poté zdolali Ústí nad Labem 2:1. V osmifinále porazili Chodov 3:1 a ve čtvrtfinále si poradili s finským celkem Oxdog 4:2. V semifinále nastoupili proti DDM Praha 7 Bohemians a souboj o postup do finále byl pro ně po prohře 2:4 konečnou.
"Pro všechny včetně mě je to velké překvapení," přiznal kouč Tomáš Svačinka. "Do Prahy jsme jeli bez tří hráčů základní sestavy a se třemi novými hráči. V základní skupině si zahráli všichni, pak už to bylo trochu na krev," líčil kouč ostravské juniorky. "A všichni odvedli svoje maximum, s výsledkem jsme spokojeni. Byla to dobrá příprava a povzbuzení do další práce. Chceme jet s týmem ještě na Czech Open a G2 Cup, tam už by se měla finalizovat sestava. Ale uvidíme, kdo pojede, je to přece jen finančně náročné," dodal Tomáš Svačinka.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři