Junioři dvakrát vítězní

neděle 16.3.2014 | VG |  

Juniorský celek FBC ČPP Software Ostrava se po čtvrtfinále G2 ligy úspěšně vypořádal i s úvodními dvěma zápasy semifinálové série. V sobotu a v neděli doma porazil Torpedo Havířov 7:6 a 8:4.

Junioři dvakrát vítězní

 
 
 

"Ale věděli jsme, že ta utkání budou těžká, což se potvrdilo," uvedl útočník Marek Lipový, který si v prvním zápase připsal jeden kanadský bod za asistenci, ve druhém nasbíral čtyři za tři branky a gólovou přihrávku.
    Marku, jaké byly úvodní dva zápasy semifinále z tvého pohledu?
Věděli jsme, že to budou těžká utkání, ale celkem jsme si v nich věřili, protože dost hráčů zůstalo s juniorkou, tentokrát nejeli na zápasy mužů. Věřili jsme tomu, že doma ty zápasy urveme.
    Co v nich rozhodlo?
Určitě naše větší koncentrace a zkušenosti, které jsme nasbírali v předchozích sezonách.
    Na co si musíte v zápasech s Havířovem dávat pozor? V čem je silný?
Jejich síla je především v rychlých protiútocích, v přečíslení, kdy my ztratíme míček a oni jdou ve dvou, ve třech na jednoho. Z toho dávají góly.
    Ve druhém duelu jste zvítězili čtyřbrankovým rozdílem. O tolik jste se zlepšili oproti prvnímu zápasu, který jste vyhráli o gól?
Řekl bych, že to byly v podstatě stejné zápasy, jen v tom druhém nám ve třetí třetině padlo pár střel. Havířovští to pak těžce nesli, asi byli psychicky zdeptaní. Podle mě tohle rozhodlo.
    Co lze čekat od třetího duelu?
Havířov nemá co ztratit, určitě do toho půjdou po hlavě. Když se nenecháme pobláznit, mohlo by nám to vyjít a mohli bychom vyhrát.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři