Junioři kouče Koutného překvapili

úterý 18.7.2017 | VG |  

Mile překvapen odjížděl kouč juniorů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Petr Koutný z turnaje Prague Games. Jeho svěřenci podali v klání výborný výkon a sklonili se až ve čtvrtfinále po statečném boji před reprezentací Švýcarska.

Junioři kouče Koutného překvapili

 
 
 

"Chválím málokdy, ale tentokrát mě kluci opravdu mile překvapili. Sice tam bylo ještě pár herních nedostatků, ale musím říct, že jsem spokojen," potvrdil Petr Koutný.
Junioři porazili v základní skupině švédský IBF Backadalen 4:3 a Klatovy 13:0, poté remizovali se švýcarským Curychem United 2:2. "Odehráli jsme kvalitní zápasy," ocenil Petr Koutný, který v Praze otestoval nové akvizice. "Byli s námi dva kluci ze Slovenska, vyzkoušel jsem v zápasovém zatížení i další mladé kluky. Před startem sezony vytvoříme výběr, který bude reprezentovat FBC Ostrava."

Ve čtvrtfinále Prague Games prohráli ostravští junioři se švýcarskou reprezentací 1:5. "Ale ti Švýcaři byli fakt hodně dobří, Střešovicím dali 9:1. Po zápase za mnou přišel jejich trenér a pochválil naše kluky, ze zahráli dobře. Jejich výkon mě motivuje do další práce," dodal Koutný.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři