Junioři mají po výjezdu do Prahy 3 body

neděle 22.9.2013 | VG |  

Junioři FBC ČPP Software Ostrava vstoupili do nového ročníku ligy dvěma zápasy v Praze. nejprve v Praze podlehli Bohemians 7:9, v neděli pak rozstříleli Spartu 10:4.

Junioři mají po výjezdu do Prahy 3 body

 
 
 

"Byl to klasický zápas juniorské ligy. Hrálo se nahoru dolů, padla spousta gólů, bohužel pro nás byl soupeř efektivnější," uvedl po úvodním duelu nové sezony asistent kouče ostravského juniorského družstva Tomáš Svačinka. "Nezbylo nám nic jiného než pogratulovat soupeři k vítězství."
Ostravští junioři zaspali především úvod střetnutí. V první třetině čtyřikrát inkasovali a sami se gólově prosadili pouze jednou. Ve druhé části se sice střelecky zvedli a čtyřikrát se radovali z gólu, ale dovolili domácím přidat tři branky. A ve třetí třetině gólové dostihy pokračovaly - oba týmy skórovaly dvakrát. Přitom Ostravané dlouho prohrávali 7:8 a v závěru se pokoušeli o vyrovnání při hře bez brankáře. Hráči Bohemians se ale dostali k balonku a 20 vteřin před koncem třetí části vstřelili do prázdné branky devátý gól.
Náladu si ostravští junioři spravili v neděli. Se Spartou se sice dvě třetiny tahali o výsledek, ale v závěrečném dějství se projevila jejich převaha. Šest branek za dvacet minut hovoří za vše. "Díky hráčům za tři body," podotkl ostravský trenér Petr Koutný. Málokdy vídaných 6 kanadských bodů si v neděli připsal Dan Kašovský za gól a pět asistencí, hattrickem se ukázal Radim Šelmeci.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři