Junioři mohou doma slavit

čtvrtek 3.4.2014 | VG |  

Třetí zápas finálové série s Tatranem Střešovice mají před sebou junioři FBC ČPP Software Ostrava. A k zisku mistrovského titulu jim po dvou výhrách v Praze (10:5 a 6:5) jediné vítězství!

Junioři mohou doma slavit

 
 
 

"V Praze se snažili na nás ještě vymyslet různé věci, zmenšovali třeba hřiště, ale my jsme tam urvali oba zápasy, což je fantastické," těšilo ostravského trenéra Petra Koutného. První zápas finálové série zvládli jeho svěřenci výtečně, ve druhém docházely oporám týmu síly. "Kluci v sobotu hráli ještě play-down za muže. Je toho opravdu hodně, ale zatím to zvládáme," podotkl Koutný. "Druhý zápas v Praze jsme si zdramatizovali vlastními chybami. Dali jsme gól a pak jsme vlastními chybami nabídli soupeři snížení," vysvětloval Koutný.
I proto kouč věří, že tým poslední krok k titulu zvládne. "Kluci si z toho vzali ponaučení, a když si to vyloženě nepodělají, věřím tomu, že uspějí už v sobotu," prohlásil kouč Koutný. "A také doufáme, že nás přijde povzbudit co nejvíce fanoušků."
Sobotní třetí zápas se bude hrát v ostravské ČPP Aréně od 15:30 hodin, případné čtvrté utkání by bylo na programu v neděli od 15:00 hodin. Vstupné je 30 korun.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři