Junioři nezaváhali

čtvrtek 14.8.2014 | VG |  

Tři výhry si v první den turnaje připsal juniorský výběr FBC ČPP Software Ostrava. Nejprve porazil Plzeň 2:0, poté přehrál Liberec 3:2 a ve čtvrtek večer rozstřílel Kladno 9:0.

Junioři nezaváhali

 
 
 

"Plzeň byla snaživý soupeř, hodně bránila. Její hráči chodili klukům do těla, proto jsme se nemohli pořádně prosadit gólově, nepadalo nám to. Ale herně jsme byli lepší, utkání jsme měli pod kontrolou," hodnotil první vystoupení juniorů na Czech Open trenér Bronislav Plíhal.
Ještě více ostravské juniory prověřil extraligový soupeř z Liberce. "Podařilo se jim dát první gól, pak nás napadali. Kluci s tím měli problém, hlavně druhá a třetí lajna. Z přesilovky jsme ale vyrovnali a v dalších početních výhodách jsme zápas rozhodli, další dvě přesilovky jsme využili. Liberec sice z brejku snížil na 3:2, ale víc jsme nedovolili," dodal Plíhal.
Posledním soupeřem úvodního dne bylo pro ostravské juniory Kladno. "A to dostalo rychle tři góly, pak už to byl odevzdaný soupeř," líčil trenér Plíhal. "Pro nás už to byl potom jednoduchý zápas, přehrávali jsme soupeře ve všech směrech."

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři