Junioři ovládli Czech Open!

neděle 17.8.2014 | VG |  

Junioři FBC ČPP Software Ostrava zvládli na turnaji Czech Open i finále! V něm porazili pražskou Spartu 4:2 a díky tomu v klání, jímž prošli bez ztráty jediného bodu, suverénně triumfovali.

Junioři ovládli Czech Open!

 
 
 

"Ale začátek finálového zápasu byl nervózní, kluci neplnili příkazy, jak měli. I proto jsme dostali první gól," líčil trenér Bronislav Plíhal. "Postupem času se ale naše hra zlepšovala, šli jsme za tím víc než Sparta. A díky tomu, že máme víc zkušeností, jsme to zvládli. V extralize jsme obhájili titul, zato Sparta byla poprvé ve větším finále. To jejím hráčům svazovalo ruce, kdežto my jsme dokázali ještě třikrát skórovat," podotkl Plíhal.
Po malé pražské oslavě a návratu domů se ostravští junioři vrátí k tradiční tréninkové práci. "Mají naplánovanou posilovnu s Poláškem, atletickou přípravu, pořád totiž jedou fyzičku. Ale pomalu už přejdou do hokejek, s nimi budou trénovat jednou týdně," přibližoval kouč Plíhal. "Po přípravě se s některými rozloučíme, ti půjdou do mužské extraligy, s ostatními odehrajeme naši juniorskou soutěž."

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři