Junioři ukázali sílu, na soupeřích si smlsli

neděle 6.10.2013 | VG |  

Dva parádní výsledky předvedli junioři FBC ČPP Software Ostrava ve víkendovém ligovém dvojkole. Nejprve v sobotu porazili ve 3. kole soutěže SK Florbal Benešov 11:3, v neděli pak nadělili celku Snipers Třebíč výprask 20:4. Ve dvou zápasech tak nastříleli 31 branek!

Junioři ukázali sílu, na soupeřích si smlsli

 
 
 

"Benešov, to byl soupeř, který se zbytečně zatáhnul, takže to bylo o čase, kdy padnou góly," povídal trenér ostravského družstva Tomáš Svačinka. A domácí junioři nečekali se sázením branek dlouho, jen v úvodní třetině jich dali pět. "Přesto jsme hráli to, co nám dovolil soupeř," podotkl Svačinka. "Ale jsem rád, že i přes dobrý úvod a vysoké skóre kluci hráli až do konce zápasu."
V neděli mohl být kouč FBC ČPP Software Ostrava ještě spokojenější. Dát v soutěžním utkání dvacet branek, to se často nevidí. Přitom skóre mohlo být ještě vyšší, neboť za dvě třetiny vstřelili sedm branek a 13 jich přidali v závěrečné části. "Kdybychom v prvních dvou třetinách proměnili alespoň padesát procent šancí, mohli jsme celý zápas odehrát v klidu," konstatoval Tomáš Svačinka. "Soupeř odolával první dvě třetiny, držel se fyzickými a hlavně psychickými silami ve hře, hrál velice dobře," ocenil výkon Třebíče domácí trenér.
Hosty však paradoxně zlomila jejich přesilovka v pěti proti třem. Místo toho, aby snížili náskok domácích, umožnili jim skórovat. "Po obdrženém gólu v téhle přesilovce jsme úplně padli," přiznal třebíčský trenér Pazderník.
Zato domácí junioři se pak do soupeře pořádně zakousli a nemilosrdně mu sázeli gól za gólem. "Stejně jako v sobotu mě potěšilo, že kluci hráli až do konce. A měli hlad po gólech," dodal Svačinka, který na střídačce suploval i trenéra Petra Koutného, jenž je na reprezentačním soustředění.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři